červen a škola

11. června 2016 v 11:19 | Stitch |  Z mého života a mé hlavy

Taky stále patříte meti ty jedince co musí chodit do školy? Pokud ano, tak asi víte co zrovna ve škole prožívám a pokud už do školy nechodíte, tak si určitě vzpomenete jak to tehdy vypadalo.
Nedávno jsem na jednom blogu četla od jakési maminy (z toho kousku, co jsem přečetla jsem měla pocit, že své děti moc ráda nemá). Psala tam cosi ve smyslu že děti se v červnu jen a jen flákají, nic nedělají a že se stále jezdí na školní výlety. Což vůbec není pravda. Teda alespoň na naší škole ne.
Jakmile se blížil červen, tak se všichni zbláznili. Studenti, co na to celou dobu kašlali se rozhodli, že by si mohli udělat nějaký ten referát nebo se vyzkoušet. A učitelé si taky vzpomněli že bychom měli napsat ještě X testů.
Například tento týden píšeme šest testů (angličtina, matematika, informatika, občanská výchova, fyzika a biologie), což je víc než bychom měli, protože ve školním řádě je napsáno, že nesmíme psát dva velké testy v jeden den. To se mimochodem minulý týden taky moc nedodržovalo. V pondělí jsme psali pololetku z češtiny a matematiku na konstrukci trojúhelníků a v pátek slohovou práci z češtiny a test na lekci z francouzštiny.
Tři hodiny psání testů za sebou vám už trochu mozek vyždímá...
No, snad to dopadne dobře :-)


Stitch
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama